KRYEFAQJA » Hans Benussi

Hans Benussi

Skënderbeu dhe Kukësi marrin vetëm nga një pikë

Skënderbeu dhe Kukësi marrin vetëm nga një pikë

JAVA 26   DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ 17.03.2017 Korçë 18:00 * Skënderbeu – Kukësi 1 – 1 Latifi 12′ (1-0), Kale 89′ (1-1) 18.03.2017 Tiranë 14:00 Korabi – Partizani – 18.03.2017 Laç 14:00 Laçi – Flamurtari – 19.03.2017 Gjirokastër 14:00 Luftëtari – Tirana – 19.03.2017 Shkodër 17:00 Vllaznia – Teuta – * Në RTSH NR. …

Më shumë

FIFA kërcënon SHBA-në: Me rregullat e Trump-it nuk do të ketë botëror

FIFA kërcënon SHBA-në: Me rregullat e Trump-it nuk do të ketë botëror

Rregullat e egra të presidentit amerikan Donald Trump për emigracionin mund t’i kushtojë Shteteve të Bashkuara të Amerikës organizimin e botërorit të futbollit 2026. Krerët e FIFA-s, sipas disa mediave amerikane, kanë kërcënuar se nuk do ta marrin si të mirëqënë kandidaturën nëse administrata amerikane nuk do ta fshijë urdhërin …

Më shumë