KRYEFAQJA » LAJME (Faqe 30)

LAJME

Llalla thirrje KQZ-së: T’u hiqet mandati kryebashkiakëve Peci e Zotkaj

Ashtu siç dhe kishte paralajmëruar, kryeprokurori Adriatik Llalla, ka publikuar emra të tjerë zyrtarësh të lartë, të prekur nga ligji i dekriminalizimit. Nga Gjirokastra, ku mori pjesë në analizën vjetore të Prokurorisë së rrethit, zoti Llalla tha se i ka kërkuar KQZ-së ndërprerjen e mandateve për kryetarin e Bashkisë së …

Më shumë