KRYEFAQJA » LAJME » Sport (Faqe 109)

Sport

Frikë nga “Bad Blue Boys”

Frikë nga “Bad Blue Boys”

Dy ditë para ndeshjes Skënderbeu- Dinamo e Zagrebit, ballafaqimimi i parë i play-off për Ligën e Kampioneve, klubi korçar është vënë në alarm. Shkak janë bërë njoftimet nga klubi kroat dhe nga UEFA, se anëtarët e grupit të tifozëve “Bad Blue Boys”, të cilët njihen për huliganizmin e tyre, do …

Më shumë