KRYEFAQJA » LAJME » Aksident i rëndë në Berat, humb jetën një grua
Aksident i rëndë në Berat, humb jetën një grua

Aksident i rëndë në Berat, humb jetën një grua

Në aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një gruaje dhe plagosjen e bashkëshortit të saj, u shënua në fshatin Pashall të Beratit. Një furgon i drejtuar prej shtetasi me iniciale Y.V është rrëzuar pranë gurores aty pranë, ndërsa pas këtij aksidenti ka ndërruar jetë 54 vjeçarja. Nga aksidenti ka marë plagë të lehta bashkëshorti i saj ndërsa në vendgjarje arritën specialistë të Policisë së Shtetit për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Drejtuesi i automjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit të Policisë Berat për veprime të mëtejshme.