KRYEFAQJA » LAJME » Bota » Balla: “Duhet më shumë forcë për të goditur terrorizmin”
Balla: "Duhet më shumë forcë për të goditur terrorizmin"

Balla: “Duhet më shumë forcë për të goditur terrorizmin”

Nga nga dëshmitarët e shumtë të ngjarjeve në Bruksel ka qenë dhe kreu i delegacionit shqiptar në Parlamentin Europian deputeti socialist Taulant Balla. Në faqen e tij në Fejsbuk zoti Balla ka sjellë disa fotografi nga sulmet terroriste. “Duhet më shumë forcë për të goditur terrorizmin. Janë të pabesë” shkruan zoti Balla.