KRYEFAQJA » LAJME » Dalin fitues dy vendet e para, Skënderbeu dhe Partizani
Dalin fitues dy vendet e para, Skënderbeu dhe Partizani

Dalin fitues dy vendet e para, Skënderbeu dhe Partizani

Java 22

21.02.2016

14:00                   Teuta                          – Tërbuni                              2 – 1
Dita 7′ (1-0), Karakaçi 75′ (1-1), Dita 90’+7′ (2-1)
14:00                   Laçi                             – Bylis                                   0 – 1
Hoxhaj 72′
17:00                   Flamurtari                 – Vllaznia                             2 – 0
Lushtaku 43′, Telushi 51′ (pen.)

22.02.2016

18:00                   Partizani                    – Kukësi                               1 – 0
Sukaj 50′
18:00                   Skënderbeu               – Tirana                               1 – 0
Salihi 77′ (pen.)

Dalin fitues dy vendet e para, Skënderbeu dhe Partizani