KRYEFAQJA » LAJME » Euro 2016 » Euro 2016: Kombëtarja jonë filloi stërvitjen që heret në mëngjes
Euro 2016: Kombëtarja jonë filloi stërvitjen që heret në mëngjes

Euro 2016: Kombëtarja jonë filloi stërvitjen që heret në mëngjes

Kombëtarja shqiptare ka nisur sot heret në mëngjes stërvitjen e dytë në prag të fillimit të Euro 2016. Gjithçka ka nisur nën mbikëqyrjen e trajnerit Giovanni De Biasi dhe ndihmësve të tij.

Po sot në orën 17:00 do të ketë një konferencë për shtyp dhe gjysmë ore më pas një tjetër seancë stërvitore. Ajo që ka rënë në sy në kampion stërvitor të kombëtares është siguria e lartë. Oficerë të policisë qëndrojnë pranë kampit.