KRYEFAQJA » LAJME » Fitojnë Kukësi, Laçi dhe Partizani

Fitojnë Kukësi, Laçi dhe Partizani

KATEGORIA SUPERIORE – JAVA 14

02.12.2015
14:00                 Flamurtari           –                Kukësi                    0-1
Fustar 42′ (autogol)
14:00                 Laçi                      –                Vllaznia                  2-0
Kruja 8′, Nimani 76′
17:00                 Partizani              –                Tërbuni                  4-0
Ibrahimi 31′, Račić 49′, Sukaj 57′, Račić 63′

Fitojnë Kukësi, Laçi dhe Partizani