KRYEFAQJA » LAJME » Fitojnë Tirana dhe Korabi
Fitojnë Tirana dhe Korabi

Fitojnë Tirana dhe Korabi

JAVA 5

 

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ
01.10.2016 Ballsh 14:00 Luftëtari – Laçi 1 – 0
Ramadani 90’+4′
01.10.2016 Kukës 14:00 Kukësi – Partizani 1 – 0
Pejiç 47′
01.10.2016 Korçë 17:00 Vllaznia – Skënderbeu 0 – 3
Adeniyi 8′ (penallti), Salihi 37′, 82′
02.10.2016 Durrës 17:00 Teuta – Korabi 2 – 3
Plaku 1′ (0-1), Nexhipi 32′ (0-2), Gripshi 45′ (1-2), Kaja 71′ (1-3), Kobobelli 87′ (2-3)
02.10.2016 Tiranë 17:00 Tirana – Flamurtari 3 – 0
Ede 37′, Taku 39′, 90’+4′

 

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Skënderbeu 5 5 0 0 9 1 8 15
2. Kukësi 5 2 3 0 6 2 4 9
3. Partizani 5 2 2 1 3 1 2 8
4. Tirana 5 1 4 0 5 2 3 7
5. Vllaznia 5 1 3 1 2 3 -1 6
6. Luftëtari 5 2 0 3 2 7 -5 6
7. Korabi 5 1 2 3 3 5 -2 5
8. Flamurtari 5 1 1 3 6 7 -1 4
9. Laçi 5 0 3 2 0 2 -2 3
10. Teuta 5 0 2 3 2 8 -6 2