KRYEFAQJA » LAJME » Fitoret më të spikatura për Apoloninë dhe Beslidhjen
Fitoret më të spikatura për Apoloninë dhe Beslidhjen

Fitoret më të spikatura për Apoloninë dhe Beslidhjen

U luajtën sot ndeshjet e vajtjes së turit të dytë të Kupës së Shqipërisë për sezonin 2016-2017. Në këto ndeshje spikatin fitoret e Apolonisë kundër Skënderbeut në Grupin A dhe e Beslidhjes kundër Partizanit në Grupin B. Ja dhe rezultatet e ndeshjeve të vajtjes për turin e dytë:

Grupi A
Apolonia – Skënderbeu      2-1
Dinamo – Kukësi                 0-2
Luftëtari – Tirana                1-4
Bylis – Laçi                           1-1

Grupi B
Beslidhja – Partizani          1-0
Kastrioti – Teuta                  2-1
Kamza – Vllaznia                 0-2
Tërbuni – Flamurtari           3-3