KRYEFAQJA » LAJME » Hysaj dhe Llullaku: Besojmë te fitorja ndaj Izraelit

Hysaj dhe Llullaku: Besojmë te fitorja ndaj Izraelit

Kombëtarja shqiptare e futbollit po vijon përgatitjet me intensitet të lartë për sfidën kundër Izraelit, e cila konsiderohet mjaft e rëndësishme për ecurinë dhe objektivat e kuqezinjve. Në konferencën për shtyp të së enjtes, mbrojtësi i skuadrës sonë përfaqësuese Elseid Hysaj ka theksuar edhe njëherë se ndaj Izraelit synojnë fitoren.

Edhe Azdren Llullaku është shprehur se çdo rezultat tjetër përveç fitores do të konsiderohej dështim.

Trajneri De Biasi, gjatë këtyre ditëve përgatitore, ka patur në dispozicion të gjithë lojtarët që ishin përfshirë në listën e grumbullimit.