KRYEFAQJA » LAJME » Identifikohet autori i vrasjes në Sarandë
karburanti, sarande, vrasje, identifikohet autori, policia

Identifikohet autori i vrasjes në Sarandë

Policia e Sarandes deklaroi se ka identifikuar autorin e dyshuar të vrasjes në Qafë Gjashtë, ku humbi jeten punonjesi i nje karburanti gjate nje tentative për grabitje. Policia ka thene se shpalli në kërkim shtetasin me inicialet A.K., 27 vjeç, banues në Sarandë. Pasi u shpall në kërkim, policia tha se ky shtetas është edhe përdorues i lëndëve narkotike dhe po punohet për kapjen e tij të menjëhershme.