KRYEFAQJA » LAJME » Kategoria e Parë: Kamza dhe Lushnja me pikë të plota
Kategoria e Parë: Kamza dhe Lushnja me pikë të plota

Kategoria e Parë: Kamza dhe Lushnja me pikë të plota

JAVA 3

 

GRUPI A

DATA ORA NDESHJA REZ
12.10.2016 14:30 Shënkolli – Iliria 1 – 0
12.10.2016 14:30 Besa – Burreli 1 – 1
12.10.2016 14:30 Tërbuni – Kamza 0 – 1
12.10.2016 14:30 Erzeni – Beslidhja 2 – 3
12.10.2016 14:30 Adriatiku – Kastrioti 1 – 1

 

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Kamza 3 3 0 0 3 0 3 9
2. Burreli 3 2 1 0 4 1 3 7
3. Beslidhja 3 2 1 0 4 2 2 7
4. Erzeni 3 1 1 1 4 3 1 4
5. Kastrioti 3 0 3 0 1 1 0 3
6. Shënkolli 3 1 0 2 1 2 -1 3
7. Tërbuni 3 0 2 1 0 1 -1 2
8. Adriatiku 3 0 2 1 1 3 -2 2
9. Besa 3 0 1 2 1 3 -2 1
10. Iliria 3 0 1 2 0 3 -3 1

 

GRUPI B

DATA ORA NDESHJA REZ
12.10.2016 14:30 Elbasani – Shkumbini 1 – 0
12.10.2016 14:30 Lushnja – Dinamo 1 – 0
12.10.2016 14:30 Bylis – Turbina 2 – 1
12.10.2016 14:30 Sopoti – Tomori 1 – 1
12.10.2016 14:00 Apolonia – Pogradeci 2 – 2

 

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Lushnja 3 3 0 0 5 1 4 9
2. Bylis 3 2 0 1 4 4 0 6
3. Tomori 3 1 1 1 3 2 1 4
4. Dinamo 3 1 1 1 2 1 1 4
5. Apolonia 3 1 1 1 4 4 0 4
6. Pogradeci 3 1 1 1 4 4 0 4
7. Elbasani 3 1 1 1 1 1 0 4
8. Turbina 3 1 0 2 3 5 -2 3
9. Shkumbini 3 1 0 2 1 3 -2 3
10. Sopoti 3 0 1 2 2 4 -2 1