KRYEFAQJA » LAJME » Euro 2016 » Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, momentet më të bukura (Foto Galeri)

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, momentet më të bukura (Foto Galeri)

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit e ka mbyllur fazën e ndeshjeve në grupe në vendint e tretë në kuotën e 3 pikëve. Kjo na jep shpresë për një kualifikim të mëtejshëm për fazën tjetër. Shfletoni galerinë për të parë momentet më të bukura të Kombëtares Shqiptare të Futbollit gjatë fazës së grupeve në Euro 2016. Ëndrra vazhdon…

Para Mbrapa
cover 22
13443316_1160338304019014_7415839771233688134_o
Euro 2016: Shqipëria fiton dhe shpreson akoma
13434877_1160339520685559_8357160966893864483_n
13502891_1159924900727021_422172019962871539_o
13483062_1159922574060587_3456370470927332126_o
100382240-albania-fans-sport-xlarge_trans++S8LvVGaCov9_zEWH2d7j7aODTmbdKB_VzSJ1yuUXjIk
Sadiku shënon, shqiptarët në delir
Fitorja e Shqipërisë ndaj Rumanisë bën jehonë në mediat botëore
13466261_1160007767385401_3812111682943594341_n
33
1
3
  asdfawerwer
adfafe
asdfas

 

 

Para Mbrapa