KRYEFAQJA » LAJME » Partizani dhe Vllaznia barazojnë 0-0
Partizani dhe Vllaznia barazojnë 0-0

Partizani dhe Vllaznia barazojnë 0-0

JAVA 2

 

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ
11.09.2016 Tiranë 13:00 Korabi – Skënderbeu 0 – 2
Jashanica 12′, Salihi 76′
11.09.2016 Laç 16:00 Laçi – Tirana 0 – 0
11.09.2016 Vlorë 19:00 Flamurtari – Luftëtari 5 – 0
Shkodra 3′, Bishiç 9′, Galiç 34′, Shkodra 63′, Shehaj 72′
12.09.2016 Kukës 16:00 Kukësi – Teuta 3 – 0
Pejic 56′ (penallti), 81′, Greca 89′
12.09.2016 Elbasan 19:00 Partizani – Vllaznia 0 – 0

 

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Skënderbeu 2 2 0 0 4 1 3 6
2. Kukësi 2 1 1 0 3 0 3 4
3. Partizani 2 1 1 0 1 0 1 4
4. Flamurtari 2 1 0 1 5 2 4 3
5. Laçi 2 0 2 0 0 0 0 2
6. Tirana 2 0 2 0 0 0 0 2
7. Vllaznia 2 0 2 0 0 0 0 2
8. Korabi 2 0 1 1 0 2 -2 1
9. Korabi 2 0 1 1 0 3 -3 1
10. Luftëtari 2 0 0 2 0 6 -6 0