KRYEFAQJA » LAJME » Partizani fiton në Durrës 0-2 dhe shkon në vend të dytë
Partizani fiton në Durrës 0-2 dhe shkon në vend të dytë

Partizani fiton në Durrës 0-2 dhe shkon në vend të dytë

JAVA 3

 

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ
17.09.2016 Elbasan 14:00 Luftëtari – Korabi 1 – 0
Montero 67′
17.09.2016 Tiranë 17:00 Tirana – Kukësi 2 – 2
Pejiç 8′ (0-1 penallti), Taku 30′ (1-1), Emini 59′ (1-2), Merville 67′ (2-2)
17.09.2016 Korçë 17:00 Skënderbeu – Laçi 1 – 0
Radas 23′
18.09.2016 Shkodër 13:00 Vllaznia – Flamurtari 2 – 0
Tafili 23′ (penallti), Hebaj 74′
18.09.2016 Durrës 16:00 Teuta – Partizani 0 – 2
Atanda 36′, Ekuban 77′

 

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Skënderbeu 3 3 0 0 5 1 4 9
2. Partizani 3 2 1 0 3 0 3 7
3. Kukësi 3 1 2 0 5 2 3 5
4. Vllaznia 3 1 2 0 2 0 2 5
5. Flamurtari 3 1 0 2 6 4 2 3
6. Tirana 3 0 3 0 2 2 0 3
7. Luftëtari 3 1 0 2 1 6 -5 3
8. Laçi 3 0 2 1 0 1 -1 2
9. Korabi 3 0 1 2 0 3 -3 1
10. Teuta 3 0 1 2 0 5 -5 1