KRYEFAQJA » LAJME » Rama : Dhurata ime pas reformës, të hënën administrata pushim
Rama : Dhuratë ime pas reformës, të hënën administrata pushim

Rama : Dhurata ime pas reformës, të hënën administrata pushim

Administrata shqiptare ka marrë një dhuratë interesante me rastin e miratimit të Reformës në Drejtësi. Dita e hënë e javës që vjen do të jetë një ditë pushimi. Lajmi është dhënë në rrjete sociale nga vetë kryeministri Edi Rama. “Së bashku kemi arritur te paarritshmen në 25 vjet. Prandaj të hënën administrata pushim dhe le të jetë një fundjave e gëzuar për të gjithë” shkruan zoti Rama. Lajmi është mirëpritur. Të paktën 6800 persona e kanë pëlqyer në fejsbuk deri në mesditë dhe ky numër po rritet me shpejtësi.