KRYEFAQJA » LAJME » Shqipëria nën pushtetin e ujit (galeri)

Shqipëria nën pushtetin e ujit (galeri)

Dita e sotme ka shënuar rreshje masive shiu në të gjithë Shqipërinë. Gazetarët dhe operatorët e RTSH sjellin pamje nga situata në zonat më të goditura.