KRYEFAQJA » LAJME » Skënderbeu dhe Kukësi marrin vetëm nga një pikë
Skënderbeu dhe Kukësi marrin vetëm nga një pikë

Skënderbeu dhe Kukësi marrin vetëm nga një pikë

JAVA 26

 

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ
17.03.2017 Korçë 18:00 * Skënderbeu – Kukësi 1 – 1
Latifi 12′ (1-0), Kale 89′ (1-1)
18.03.2017 Tiranë 14:00 Korabi – Partizani
18.03.2017 Laç 14:00 Laçi – Flamurtari
19.03.2017 Gjirokastër 14:00 Luftëtari – Tirana
19.03.2017 Shkodër 17:00 Vllaznia – Teuta

*RTSH

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Kukësi 26 13 13 0 33 12 19 52
2. Skënderbeu 26 14 8 4 27 12 15 50
3. Partizani 25 13 10 2 26 10 16 49
4. Luftëtari 25 8 9 8 23 29 -6 33
5. Vllaznia 25 7 10 8 20 20 0 31
6. Tirana 25 6 12 7 21 19 2 30
7. Teuta 25 7 6 12 17 23 -6 27
8. Flamurtari 25 7 7 11 26 29 -3 22
9. Laçi 25 5 7 13 11 24 -13 22
10. Korabi 25 2 6 17 9 35 -26 12

Flamurtari -6 pikë