KRYEFAQJA » LAJME » Vllaznia dhe Kukësi ndajnë nga një pikë
Vllaznia dhe Kukësi ndajnë nga një pikë

Vllaznia dhe Kukësi ndajnë nga një pikë

JAVA 1

 

DATA QYTETI ORA NDESHJA REZ
07.09.2016 Tiranë 16:00 Korabi – Laçi 0 – 0
07.09.2016 Korçë 19:00 Skënderbeu – Flamurtari 2 – 1
Salihi 25′(1-0), Shkodra 42′ (1-1), Salihi 84′ (2-1 penallti)
07.09.2016 Elbasan 19:00 Partizani – Luftëtari 1 – 0
Batha 90’+3′ (penallti)
07.09.2016 Durrës 19:00 Teuta – Tirana 0 – 0
08.09.2016 Shkodër 19:00 Vllaznia – Kukësi 0 – 0

 

NR. SKUADRA NDE. FIT. BAR. HUM. GSH. GPË. + / – PIKË
1. Skënderbeu 1 1 0 0 2 1 1 3
2. Partizani 1 1 0 0 1 0 1 3
3. Laçi 1 0 1 0 0 0 0 1
4. Tirana 1 0 1 0 0 0 0 1
5. Korabi 1 0 1 0 0 0 0 1
6. Teuta 1 0 1 0 0 0 0 1
7. Kukësi 1 0 1 0 0 0 0 1
8. Vllaznia 1 0 1 0 0 0 0 1
9. Flamurtari 1 0 0 1 1 2 -1 0
10. Luftëtari 1 0 0 1 0 1 -1 0