KRYEFAQJA » LAJME » Trajneri Josa: Teuta, kundërshtar i vështirë
Trajneri Josa: Teuta, kundërshtar i vështirë

Trajneri Josa: Teuta, kundërshtar i vështirë

Takimi më i spikatur i javës së 25-të të Kategorisë Superiore është ai midis Skënderbeut dhe Teutës dhe, për trajnerin e korçarëve, Mirel Josa, durrsakët janë një kundërshtar i vështirë.

Një kundërshtar të vështirë, që nuk ka asgjë për të humbur ndaj kampionëve në fuqi”, shtë shprehur ai.

Takimi Skënderbeu-Teuta do të luhet të mërkurën në Korçë, duke nisur nga ora 17:00 dhe do të sillet për sportdashësit drejtpërdrejt nga Rrjeti i Radio-Televizionit Shqiptar.