KRYEFAQJA » LAJME » VOLEJBOLL – MESHKUJ, STUDENTI ME TRAJNER TË RI, ARBEN SAKO
arben sako, trajneri i ri, volejboll meshkuj

VOLEJBOLL – MESHKUJ, STUDENTI ME TRAJNER TË RI, ARBEN SAKO

Arben Sako është trajneri i ri i Studentit, duke zëvendësuar në këtë detyrë të larguarin Ylli Tomorri. Për Sakon, kjo detyrë është një mision i vështirë, por edhe një sfidë profesionale.

Kurse Shefi i klubit Shumësportësh “Studenti”, Blendi Nallbani, ka falënderuar trajnerin e mëparshëm për kontributin.

Studenti është kampion dhe fitues në fuqi i Kupës së Shqipërisë në volejboll për meshkuj.