KRYEFAQJA » Tag Archives: 1 person

Tag Archives: 1 person

Një i vrarë në Gjirokastër

Një shtetas ka mbetur i vrarë në afërsi të fshatit Shtëpëz në Gjirokaster, dhe një tjetër është plagosur rëndë pas një konflikti me armë zjarri. Sipas hetimeve paraprake, dyshohet se autor i vrasjes dhe plagosjes është shtetasi Enerik Bexhet Lluka, 28 vjeç, ndërsa po punohet për kapjen e tij. Grupi hetimor …

Më shumë