KRYEFAQJA » Tag Archives: 1 ton

Tag Archives: 1 ton

Kapja e drogës në Australi

australia, droge, sekuestrohet, 1 ton, kokaine, bota

Policia australiane ka arrestuar 15 persona gjatë ditës së Krishtlindjeve me akuzën e transportit të lëndëve narkotike. Sipas deklaratës së policisë, në aksionin  e zhvilluar më 25 dhjetor, është bërë i mundur sekuestrimi i 500 kilogramëve kokainë që vinte nga Kili si dhe arrestimi i 15 personave që ishin të …

Më shumë