KRYEFAQJA » Tag Archives: 1/16

Tag Archives: 1/16

Rezultatet e shortit të 1/16 të Ligës së Evropës

Rezultatet e shortit të 1/16 të Ligës së Evropës

Në Nion të Zvicrës është hedhur shorti i 1/16 të Ligës së Evropës. Midis çifteve bien në sy derbi spanjoll ai midis Atletikos së Bilbaos me Valencian dhe derbi anglez Liverpul-Mançester Junajtid. Në sfidat e tjera përballë njëra-tjetrës janë vënë këto skuadra: Shaktar Donjesk-Anderleht Bazel-Sevija Vijareal-Bajer Leverkusen Sparta Pragës-Lacio Borusia …

Më shumë