KRYEFAQJA » Tag Archives: 18 shkurti

Tag Archives: 18 shkurti

Basha: “18 shkurti do jetë lëvizje madhështore, paqësore, demokratike, e pandalshme derisa të kemi zgjedhje të lira dhe të ndershme”

Basha: "18 shkurti do jetë lëvizje madhështore, paqësore, demokratike, e pandalshme derisa të kemi zgjedhje të lira dhe të ndershme"

Opozita e djathtë shqiptare vazhdon përgatitjet për protestën e saj të paralajmëruar të 18 shkurtit. Kreu i PD Lulzim Basha u takua sot me të rinjtë demokratë të njësisë numër 7 në Tiranë. Ai i ftoi ata të marrin pjesë masivisht në protestën e 18 shkurtit. “Bashkimi i të rinjve …

Më shumë

Basha: Protesta e 18 Shkurtit do t’i japi vendit zgjedhje të lira dhe të ndershme

pd-mbledhje, mbledhja e grupit te opozites, partia demokratike, 18 shkurti, trazirat, tema kryesore

Protesta e 18 Shkurtit ishte temë kryesore diskutimi e deputetëve demokratë në mbledhjen e grupit parlamentar, zhvilluar sot në mesditë me dyer të mbyllura. Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha mësohet të ketë kërkuar angazhim maksimal për pjesëmarrje sa me të lartë në këtë protestë, që sipas tij do të …

Më shumë