KRYEFAQJA » Tag Archives: 26 persona

Tag Archives: 26 persona

Ndalohen mashtruesit e vizave

Ndalohen mashtruesit e vizave

Policia shqiptare ka ndaluar dy persona, nënë e bijë, të cilat dyshohet se kanë ngritur një skeme mashtrimi ndaj qytetarëve duke u premtuar dokumente punësimi dhe studimi për në Kanada, Australi, Angli etj në këmbim të shumave të konsiderueshme të parave. Sipas policisë ato u ndaluan në Rinas teksa po …

Më shumë