KRYEFAQJA » Tag Archives: 27 viktima

Tag Archives: 27 viktima

Ka shkuar në 27 numri i viktimave nga përplasja e trenave në Itali

Ka shkuar në 27 numri i viktimave që humbën jetën nga përplasja ballore e trenave në Pulia të Italisë Jugore. Ndërkohë, 50 persona u plagosen, dhjetë prej të cilëve në gjendje të rëndë. Zjarrëfikësit dhe ekipet e shpëtim-kërkimit në vendngjarje vijuan gjatë gjithë natës operacionin e kërkimit të të mbijetuarve …

Më shumë