KRYEFAQJA » Tag Archives: 28 vjeç

Tag Archives: 28 vjeç

Vlorë,policia ka sekuestruar 11kg lëndë narkotike të llojit Cannabis Sattiva

Policia e Vlorës ka sekuestruar një sasi më lëndë narkotike prej 11 kg e 400 gr, të llojit Cannabis Sattiva. Poseduesi i lëndës narkotike, shtetasi Mario Jaupi, 28 vjeç, banues në Vlorë, është arrestuar në flagrancë për veprën penale “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. Shërbimet e Policisë së Vlorës …

Më shumë