KRYEFAQJA » Tag Archives: “Arenës Kombëtare”

Tag Archives: “Arenës Kombëtare”

Rama,Veliaj dhe Kumbaro inspektuan punimet për çmontimin e stadiumit të vjetër “Qemal Stafa”

Ndeshjet eliminatore për kampionatin e ardhshëm europian kombëtarja jonë e futbollit do ketë mundësi t’i luajë në një shtëpi të re. Ndërkohë që prej disa javësh ka nisur puna për ndërtimin e “Arenës Kombëtare”, kryeministri Edi Rama, ka inspektuar punimet për çmontimin e stadiumit të vjetër “Qemal Stafa”. Kreu i qeverisë …

Më shumë