KRYEFAQJA » Tag Archives: bmv

Tag Archives: bmv

Vlorë, sekuestrohet kanabis

Vlorë, sekuestrohet kanabis

Policia e Vlorës njoftoi se ka sekuestruar 215 kilogram lëndë narkotike, e dyshuar e llojit Cannabis Sattiva, si dhe automjetin tip “BMV-X5” me të cilën po kryhej transporti. Sipas policisë drejtuesi i mjetit kur ka parë se po ndiqej nga policia ka rritur shpejtësinë dhe në një rrugë rurale pranë …

Më shumë