KRYEFAQJA » Tag Archives: Foto

Tag Archives: Foto

Anija kozmike e re e NASA-s do të bëjë fotografi reale të planeteve alienë

anija kozmike, forme luleje, e re, NASA, planetet aliene, foto

Laboratori I NASA-s “Jet Propilsion” lançoi një koncept në fiillim të kësaj jave për një anije kozmike të re në formë të lule-dielli që do të bëjë fotografi aktuale të planeteve jashtë sistemit tonë diellor. Ndërkohë që shkencëtarët kanë qenë në gjendje për të zbuluar planete për vite me rradhë, bërja …

Më shumë

Terrori në Nisë (Foto)

Terrori në Nisë

EPA/FRANCK FERNANDES FRANCE AND BELGIUM OUT / CORBIS OUT EPA/OLIVIER ANRIGO  EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/ALBERTO ESTEVEZ EPA/OLIVIER ANRIGO EPA/SOEREN STACHE EPA/SOEREN STACHE

Më shumë

Kryeministria: Rama nuk ka marrë pjesë në ndonjë organizim elektoral të Presidentit Obama

PD padit kryeministrin për tre vepra penale, Rama i bën thirrje për Reformën në Drejtësi

Zyra e shtypit e kryeministrit Rama ka reaguar të premten ndaj dekarates së kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, sipas së cilës zoti Rama ka paguar 80 mijë dollarë të paligjshëm për dalë në fotot me presidentin amerikan Obama.   “Duke shprehur keqardhjen për manipulimin mediatik dhe propagandën e baltës lidhur me …

Më shumë