KRYEFAQJA » Tag Archives: “ Loro Boriçi “

Tag Archives: “ Loro Boriçi “

Kroacia mund thellë Kosovën në “Loro Boriçi”

Kroaci mund thellë Kosovën në "Loro Boriçi"

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka pësuar një humbje poshtëruese 6-0 nga kombëtarja e Kroacisë, në ndeshjen e dytë të vlefshme për fazën kualifikuese të Botërorit “Rusia 2018”. Pavarësisht se takimi u zhvillua në Stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës me mbështetjen e tifozëve të shumtë nga Kosova dhe Shqipëria, ekipi …

Më shumë