KRYEFAQJA » Tag Archives: malte

Tag Archives: malte

Futboll, kombëtarja kuqezi e femrave, përgatitet për paraeliminatoret e Evropianit

Futboll, kombëtarja kuqezi e femrave, përgatitet për paraeliminatoret e Evropianit

Kombëtarja kuqezi e futbollit të femrave ka nisur përgatitjet për grupin paraeliminator të Evropianit. Traineri Armir Grima ka shpallur listë e 22 futbollisteve të cilave do t’u besojë për këto 3 ndeshjeve, me greqinë, Maltën dhe Kosovën. Ai thotë se grupi është i vështirë, por do të synohet kualifikimi. “Objektivat …

Më shumë