KRYEFAQJA » Tag Archives: ministrat

Tag Archives: ministrat

Parlament, mes kaosit dhe zhurmës së opozitës , maxhoranca miraton ndryshimet në qeveri

Parlament, mes kaosit dhe zhurmës së opozitës , maxhoranca miraton ndryshimet në qeveri

Në parlamentin shqiptar opozita e djathtë thelloi më tej aksionin e saj opozitar. Kryefjala e këtij aksioni ishte rikthimi në parlament i deputetit Armando Prenga, i cili po gjykohet për përfshirje në një konflikt të armatosur pak muaj më parë. Deputetët e pritën të irrituar vendimin e Konferencës së Kryetarëve …

Më shumë