KRYEFAQJA » Tag Archives: “The Miss Globe”

Tag Archives: “The Miss Globe”

Bukuroshja indiane Dempile Chetan Patel fiton “The Miss Globe”

Bukuroshja indiane Dempile Chetan Patel fiton “The Miss Globe”

Miss India, Dempile Chetan Patel, u shpall të premten fituese e spektaklit të bukurisë “The Miss Globe”, organizuar nga “Deliart Assosiation”, në bashkëpunim me Radio Televizionin Shqiptar. Shoqëruese e parë u shpall Miss Kolumbia dhe shoqëruese e dytë u shpall Miss Shqipëria. Në spektakël morën pjesë vajzat konkurrente nga mbi …

Më shumë