KRYEFAQJA » Tag Archives: 03.12 të mëngjesit

Tag Archives: 03.12 të mëngjesit

Grabiten dy pika karburanti

Një pikë shitje e karburantit në Tiranë ka rënë pre e grabitësve të armatosur me maska. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 03.12 të mëngjesit të së hënës në zonën e Qafë Kasharit. Dy persona me maska kanë shkuar pranë një pike karburanti “Gulf”, dhe duke kërcënuar me armë punonjësin kanë …

Më shumë