KRYEFAQJA » Tag Archives: 17 katshi

Tag Archives: 17 katshi

Ndërtimi tek diga e liqenit, përplasje e pashembullt midis Nishanit dhe Veliajt

17 katëshi, gjykata nuk ndryshon trupën gjykuese

Marrëdhëniet mes presidentit Bujar Nishani dhe kreut të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj janë acaruar ndjeshëm, rast i paprecedent ky në historinë e këtyre institucioneve. Gjithçka lindi pak kohë më parë pas një konflikti midis tyre për shkak të qëndrimit të papajtueshëm mbi ndërtimin nje këndi lojrash në parkun e …

Më shumë