KRYEFAQJA » Tag Archives: 1o milione euro

Tag Archives: 1o milione euro

Grabitja e parave, ministri Tahiri dhe guvernatori Sejko diskutojnë masat e përbashkëta

Grabitja e parave, ministri Tahiri dhe guvernatori Sejko diskutojnë masat e përbashkëta

Në Tiranë autoritetet e Ministrisë së Brendshme dhe Bankës së Shqipërisë, kanë diskutuar rritjen e masave të sigurisë në transportin e parave, pas ngjarjeve të përsëritura ku sasi të konsiderueshme valute janë bërë pre e grabitjeve të armatosura. Ministri Sailir Tahiri dhe guvernatori Gent Sejko janë takuar pasditen e së …

Më shumë