KRYEFAQJA » Tag Archives: 1vit

Tag Archives: 1vit

Përkujtohet 1-vjetori i rënies së efektivit të RENEA-s Ibrahim BASHA

Në varrezat e Dëshmorëve të Kombit u zhvillua ceremonia përkujtimore në kuadër të 1 vjetorit të rënies në krye të detyrës në Lazarat, të efektivit të Komisariatit Special RENEA, Inspektor Ibrahim BASHA. Drejtori i Policisë së Shtetit Haki ÇAKO, shprehu dhimbjen dhe njëkohësisht nderimin për sakrificën dhe aktin sublim të …

Më shumë