KRYEFAQJA » Tag Archives: 2 vite burg

Tag Archives: 2 vite burg

Dënohet edukatorja dhunuese

Dënohet edukatorja dhunuese

Gjykata e Tiranës ka dënuar të enjten me 2 vite heqje lirie Anjeza Shabanin, pronare dhe edukatore e një kopështi privat në Tiranë, pasi u gjet fajtore për keqtrajtimin e fëmijëve, por edhe fshehje të të ardhurave. Shabani u pikas kohë më parë nga investigativ “Stop” në televizionin Klan. Filmimet …

Më shumë