KRYEFAQJA » Tag Archives: 250 mijë viktima

Tag Archives: 250 mijë viktima

Pezullohen bisedimet e Sirisë

Organizata e Kombeve të Bashkuara ka pezulluar bisedimet për Sirinë, dy ditë pasi përfaqësues të qeverisë siriane dhe opozitës u mblodhen në Gjeneve në një takim të ndërmjetësuar nga i dërguari për Sirinë Stefan De Mistura, për t’i dhënë fund një lufte pesevjecare që ka shkaktuar të paktën 250 mijë …

Më shumë