KRYEFAQJA » Tag Archives: 30 mije euro

Tag Archives: 30 mije euro

Grabitja tek “Nënë Tereza”, Policia: 30 mijë euro për informatorin

Grabitja tek "Nënë Tereza", Policia: 30 mijë euro për informatorin

Ndërsa vijon intensivisht hetimet për ndalimin e grabitësve në Aeroportin Ndërkombëtar “Nënë Tereza”, policia shqiptare ka njoftuar se ka vënë në dispozicion shumën prej 30.000 Euro për çdo shtetas, i cili jep informacion të rëndësishëm për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Ajo ka vënë në dispozicion numrin 0694110217 si dhe …

Më shumë