KRYEFAQJA » Tag Archives: 50 mijë euro

Tag Archives: 50 mijë euro

Fier, arrestohen dy gjobvënës

Fier, arrestohen dy gjobvënës

Dy persona janë arrestuar nga policia e Fierit, nën akuzën e gjobvënies. Nezir Bullaku dhe Afrim Berisha prej kohësh kërcënonin me jetë  shtetasin me inicialet E. R duke i kërkuar 50 mijë euro.  Në periudha të ndryshme kohore në bashkëpunim me njëri-tjetrin, autorët e dyshuar i kanë marrë këtij shtetasi …

Më shumë