KRYEFAQJA » Tag Archives: 5shtetas

Tag Archives: 5shtetas

Tirane, arrestohen 5 shtetas për veprën penale “Prodhim dhe shitje e narkotikëve”

Finalizohet operacioni “MIKS”, arrestohen në flagrancë 5 shtetas. Në kuadër të këtij opercioni, janë sekuestruar në cilësinë e provës materiale: 1 kg e 70 gr lëndë narkotike e dyshuar cannabis sattiva e presuar në formë çokollate,101 gr lëndë narkotike e dyshuar kokainë,0.4 gr lëndë e dyshuar heroinë,6 aparate celularë të …

Më shumë