KRYEFAQJA » Tag Archives: 6 të arrestuarit

Tag Archives: 6 të arrestuarit

Grabitja e thasëve me para, “burg” për 6 të arrestuarit e kompanisë së sigurisë

Gentjan Dedja, Endri Daci, Përparim Logu, Xhemil Metaj, Dashamir Balla dhe Fatmir Gapi, drejtuesi teknik i kompanisë “Jaguar Security”, akuzohen se në bashkëpunim grabitën rreth 3.2 milionë dollarë, në një kohë kur kamerat dhe GPS-i nuk kanë qënë në funksionim. Këta persona nuk mundën të siguronin një sasi të konsiderueshme …

Më shumë