KRYEFAQJA » Tag Archives: 8 pako ne poste

Tag Archives: 8 pako ne poste

Greqi; Zbulohen 8 pako bombe

greqi, 8 pako bombash, 8 pako ne poste, rrezik bombe, posta, rajoni, policia greke

Autoritetet greke kanë zbuluar tetë pako-bombë të cilat ishin gati për tu dërguar nëpërmjet postës. Pakot janë zbuluar pas kërkimeve në zyrën postare në Krioneri të Athinës dhe mësohet se dy  prej tyre kishin në shënjestër, kreun e Eurogrupit dhe komisionerin evropian për ekonominë, Pierre Moscoviç. Disa ditë më parë …

Më shumë