KRYEFAQJA » Tag Archives: 80 kg

Tag Archives: 80 kg

Kapet peshkaqen në Vlorë

Kapet peshkaqen në Vlorë

Një specje e rrallë për brigjet tona i quajtur peshkaqen bisht draper është kapur mëngjesin e së enjtes në afërsi të gjirit të Vlorës.Peshkaqeni i këtij lloji me peshë mbi 80 kg dhe me gjatësi 4 m klasifikohet si ndër më agresivët. “Është një peshkaqen me alternativë agresive por gjendet …

Më shumë