KRYEFAQJA » Tag Archives: a mundet demokracia tu mbijetoje trazirave globale

Tag Archives: a mundet demokracia tu mbijetoje trazirave globale

Beograd, nis forumi “A mundet demokracia tu mbijetoje trazirave globale”

Beograd, nis forumi "A mundet demokracia ti mbijetoje trazirave globale"

Në Beograd ka nisur forumi dy ditor me teme “A mundet demokracia tu mbijetojë trazirave globale”, ku po merr pjesë dhe kryeministri shqiptar Edi Rama. Sëbashku me kryeminstrin serb Aleksandër Vuçiç, zoti Rama ka nënvizuar idenë se vendet e Ballkanit duhet të lënë pas mënyrat të sjelles ndaj njëri-tjetrit siç …

Më shumë