KRYEFAQJA » Tag Archives: adrian cipa

Tag Archives: adrian cipa

Operacioni ndërkombëtar “Riccio”, shkatërrohet një grup i fuqishëm i trafikut të drogës

Operacioni ndërkombëtar “Riccio”, shkatërrohet një grup i fuqishëm i trafikut të drogës

Një operacion i përbashkët antidrogë midis Italisë, Spanjës Gjermanisë dhe Shqipërisë i ka dhënë goditje njërit prej grupeve më të fuqishme të trafikut të drogës. Deri më tani janë arrestuar 31 persona dhe janë sekuestruar 130 kg drogë të llojeve heroinë e kokainë dhe 1 milionë euro. Sipas mediave janë …

Më shumë